SolaX, Zhejiang Eyaleti’nde, İki Yıl Üst üste oldukça Önemli Endüstri Üretim Ödüllerini Kazandı

2015’ten bu yana SolaX, üç Endüstri Üretimi ödülünü kazandı.

2015 yılında SolaX “SK-SU5000 Akıllı PV Enerji Depolama Şebekeye Bağlı İnvertör”, 2015 Anahtar Endüstri Üretiminin İlk Seti olarak seçildi.

2018 yılında “SOLAXB0X Entegre PV Enerji Depolama Sistemi (SK-TL5000E + SK-BMU5000)”, 2018 Ana Sanayi Üretiminin İlk Seti olarak seçilmiştir.

2019’da “Üç Fazlı Enerji Depolama İnvertörü SOLAXX3-Hibrit”, 2019 Anahtar Sanayi Üretiminin İlk Seti olarak seçildi.

SolaX, uzun yılladır bağımsız olarak enerji depolamalı inverter serisi ürünlerini araştırmakta ve geliştirmektedir ve bu alanda öncü olmuştur. SolaX’ın başarıları ve yıllardır devam eden atılımları, onu Zhejiang eyaletindeki üst düzey ekipman imalat endüstrisinin omurgalarından biri haline getirmiştir.

Çekirdek teknoloji ile SolaX’ın enerji depolama serisi ürünleri, uluslararası pazarda çok daha fazla pazar payına sahip oldu. Ancak SolaX asla yeniliğin hızını durdurmaz.

2020’de SolaX, bağımsız inovasyon yeteneklerini geliştirmeye devam edecek ve üst düzey eksiksiz ekipman setlerinin ve temel bileşen sistemlerinin araştırma ve geliştirmesini sürekli olarak artıracak. Taahhüdümüz, bölgenin ve ülkenin üst düzey ekipman imalat endüstrisini desteklemeye devam ederken mükemmel bir örnek oluşturmak için kilit alanlarda atılımı hızlandırmak ve sürdürülebilir kalkınma arayışlarında diğer şirketlerle en iyi uygulamaları paylaşmaktadır.

X