SolaX’ın Ana Şirketi Sunny Energy Ulusal PV Pilot Gösteri Kuruluşu Olarak Listelendi

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, Ulusal Enerji İdaresi ve diğer dört eyalet ve ulusal departman, Akıllı PV Pilot Gösteri Projeleri listesini ve Akıllı PV Pilot Gösteri Kuruluşu listesini ortaklaşa duyurdu.

Listede toplam 19 proje ve 19 işletme bulunmakta. SolaX’ın ana şirketi Hangzhou Sunny Energy Science and Technology Co., Ltd, listelenen 19 işletme arasındadır.

Listelenen 19 proje ve 19 işletme, misyonu akıllı fotovoltaik endüstriyel dönüşümü hızlandırmak ve Çin’in fotovoltaik endüstrisini en üst seviyeye çıkarmak olan ulusal “Akıllı Fotovoltaik Endüstrisi Geliştirme Eylem Planını (2018-2020)” uygulamak için onaylandı. küresel değer zinciri.

Eylem’e göre amaç, akıllı PV endüstrisinin otomasyonunda, bilgilendirilmesinde ve akıllı hale getirilmesinde önemli ilerleme kaydetmek ve 2020 yılına kadar akıllı üretim teknolojisi ve ekipmanında atılımlar sağlamak.

Sunny Energy, 19 tanıtım kuruluşundan biri olarak listelenmekle onurlandırıldı ve kendini akıllı PV endüstrisinin gelişimini teşvik etmeye ve endüstriyel dönüşüme liderlik etmeye adamıştır. Akıllı PV endüstrisi, geleceğin enerjisi olan güneş enerjisi gelişmeye ve gelişmeye devam edecek.

X