SNEC 2020 SolaX Konut Enerji Depolama Sistemi ile Spot Işığı

ŞANGAY, Çin – 8-10 Ağustos , 2020 – SolaX Power SNEC 2020 fuarına katıldı,  14. Uluslararası Fotovoltaik Enerji Üretimi ve Akıllı Enerji Konferansı ve Sergisi ‘ne en yeni konut tipi güneş enerjisi depolama sistemleri ile katıldı.

Etkinlik Şangay Yeni Uluslararası Etkinlik Merkezi’nde 8 Ağustos tarihinde düzenlendi. SNEC 2020, salgın nedeniyle geçen yıla göre daha az şaşalı olmasına rağmen, 1.500’den fazla katılımcı ve 3.000 endüstri uzmanı ve profesyoneli yerinde bir araya getirdi ve toplam 120.000’den fazla ziyaretçiyi kendine çekti.

SolaX konut güneş enerjisi depolama sistemlerinin öncü tedarikçilerinden olarak bu sene ziyaretçilerden büyük ilgi topladı. Etkinliğin önemli konuklarından birisi . SolaX’s “Akıllı Ev X-Hybrid Enerji Depolama Sistemleri”  idi. Sistem, bir üç fazlı SolaX Hybrid inverter ve iki Triple Power 5.8kWh pilden oluşuyor ve eve gündüz ve gece sürdürülebilir güneş enerjisi sağlayabilecek. İki pilli depolama sisteminin toplam kullanılabilir kapasitesi 11.5kWh’dir, iki normal klimaya, bir dizüstü bilgisayara ve bir zemin lambasına aynı anda beş saat güç sağlamak yeterlidir.  

SolaX şu anda dört farklı ürün serisi geliştirmiştir: dizi invertörler, ac bağlantılı invertörler, hibrit invertörler ve depolama pilleri. SolaX invertörleri, en küçük X1-Mini invertör olan 0,7 kW’dan en büyük X3-Mega invertör olan 60 kW’a kadar geniş bir kapasite aralığında mevcuttur. Gelecekte SolaX, en son teknoloji trendlerini güncel tutmak ve farklı senaryolarda yeni talepleri karşılamak için sürekli olarak yeni ürünler geliştirecektir

Solar plus depolamayla yeni bir dönem benzeri görülmemiş bir hızda gelecek. Zaten pil depolama sisteminin PV sektöründe en büyük potansiyele sahip olduğu kabul edilmiştir. SolaX Power güneş enerjisi depolama sistemlerini geliştirmeye ve tanıtmaya devam edecek. Nihayetinde insanlar çevre ve sürdürülebilir güneş enerjisi ile daha çok ilgilenecekler. Umarız ki o an çok uzak bir zaman değildir.

X