SolaX ve Krannich USA Resmi Ortaklığını Duyurdu

SolaX bugün itibariyle Krannich USA ile bir ortaklığa  başladı, A1-Hybrid, A1-retrofit inverter ve Triple Power bataryalı süper star hibrit enerji depolama sistemi krannich aracılığıyla satışa sunulacak.

2014 yılından bu yana, Krannich AB ve SolaX ab pazarında işbirliği içinde olmuştur. Şimdiye kadar, SolaX 500’den fazla uluslararası çalışanı ile dünya çapında beş alt merkez kurmuştur. SolaX, dünya çapında 200’den fazla ortak ve ulusal enerji birliği ile yakın işbirliği sayesinde ürünlerinin satışını 70’den fazla ülkeye gerçekleştirmiştir.

Yenilik ve gelişme Solax ile asla durmaz. Yıllar süren araştırma ve geliştirmenin ardından, SolaX sonunda  Kuzey Amerika pazarı için yepyeni bir güneş enerjisi depolama çözümü geliştirdi.  SolaX A1-Hybrid inverter içeren Enerji Depolama Sistemleri  veya A1-Retrofit İnverter ve Üç katı Güçlü Pil Ürün UL 19540  ve  UL1998 FCC  sertifikasyon testlerini başarı ile geçti ve yüksek derece güvenli, çevre dostu.

Konut tipi güneş enerjisi ve depolama pazarında lider bir üretici ve geliştirici olarak SolaX’ın taahhüdü, her eve güneş enerjisi ile yeşil ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır. Bu ortaklık sayesinde SolaX, daha fazla insanın SolaX Power’ı tanıyacağına inanıyor. “Krannich USA ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz ve uzun vadeli işbirliği ve başarımız konusunda şüphemiz yok.” dedi SolaX Power Global Satış Direktörü Bay Wei

SolaX Power hakkında

SolaX Power temiz, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji ile beslenen bir gelecek hayal etmektedir. Solax Power, güneş invertör teknolojisinde mümkün olduğu kadar sınırları zorlayarak, bugün piyasadaki en verimli güneş invertörlerinden bazılarını üretmeyi başardı ve müşterilerimizin güneş tarafından bize sunulan ücretsiz, temiz enerjiden daha da fazla yararlanmasını sağladı.

Krannich USA hakkında

Krannich Solar, 1995 yılından beri dünya çapında yüksek performanslı fotovoltaik sistemleri planlayan ve tasarlayan lider bir şirkettir. New Jersey ve California’daki ofisleri ile Krannich Solar USA, Kuzey Amerika’daki müşterilere hizmet vermeye hazırdır ve montajcıların ihtiyaçlarını zamanında, verimli ve duyarlı bir şekilde karşılama konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.

X