SOLAX POWER KIMDIR

Daha yeşil  Bir Geleceğin Tohumlarını Atıyoruz

SolaX Power, 2010 yılında kuruluşundan bu yana her yıl büyüyerek, İngiltere, Hollanda, Almanya, Avustralya ve ABD’de ofis açarak dünya çapında tanınan bir uluslararası şirket haline geldi. Bu tüm dünyada güneş enerjisi ürünleri için gittikçe artan talebi yansıtmaktadır. SolaX Power ürünlerinin pazar lideri olarak kalmasını araştırma ve geliştirmeye büyük bir bağlılıkla önem verip, güneş enerjisi devriminin ön saflarında olmaya devam etmek için çabalıyor.

SolaX Power yenilenebilir enerji ile sağlanan temiz, sürdürülebilir bir geleceğin hayalini kurmaktadır. Güneş inverter teknolojisinde mümkün olanlarla sınırları geri iterek, SolaX Power bugün piyasadaki en verimli güneş alıcılarından bazılarını üretebildi, müşterilerimizin güneşten bize sunulan ücretsiz, temiz enerjiden daha fazla yararlanabilmelerini sağladı.

PİL DEPOLAMA ÇALIŞMALARI

Müşteri Hikâyeleri

2019 yılının Haziran ayında SolaX ekibi   Heron Creek, Cornwall.  alanını ziyaret etti. SolaX X-Hybrid inverter ve lityum ion pillerle beslenen bir ekolojik ev.

Ev nehrin büyük bir kısmı boyunca uzanan manzarası ile güzel Carnon nehri üzerinde bulunmakta. Sistem, 12,6 kWh depolama imkanı sağlayan iki Adet Triple Power 6.3kWh SolaX X-Hybrid 5.0’dan oluşmaktadır. Sisteme sahip olduğundan beri Julia, daha önce olduğu şebeke enerjisinin yarısından daha azını kullanarak kendisi ve ailesinin gerçekten enerjiden bağımsız olmasını sağlıyor.

Juila’nın harika evindeki zamanımızı kameraya aldık ve kısa da bir röportaj gerçekleştirdik, video da Juila bize sistemi sadece maddi olarak katkıda bulunmakla kalmadığını aynı zamanda yeşil hayat tarzında anahtar bir rol oynadığını açıklıyor.

QINGDAO ÖZEL ÇELIK PROJESİ

Sürdürülebilir Projeler

Qingdao Special Steel, kurumsal kalkınmanın ana tonunu olarak her zaman “yeşil” ve “sürdürülebilir” liğe bağlı kalmıştır, ekolojik uygarlık ve hümanist bakımın entegrasyonunu teşvik etmiştir ve enerji tasarrufu ve çevre korumayı döngüsel ekonomiyle bütünleştirmiştir. Fotovoltaik yeşil güç kullanımı, işletme maliyetlerini azaltarak doğrudan ekonomik fayda sağlayarak, aynı zamanda Qingdao Special Steel firmasın yeşil işletme oluşturmasına yardımcı olmuştur. Yeşil enerji kullanımının enerji tasarruf ve emisyon azaltma hedefi, enerji yapısının değişimi ve yerel ekolojik çevreyi korumada çok önemli bir rolü vardır.

YOLCULUĞUMUZ

SolaX Power Şirket Tarih Çizelgesi

Preloader
AR-GE TAAHHÜTÜ

Araştırma ve Geliştirme

Şirket Ar-Ge’ye olan bağlılığı ile hareket ediyor ve SolaX Power, Çin’in önde gelen araştırma üniversitelerinden biri olan ve Çin’in ‘Silikon Vadisi’ndeki tek ulusal silikon malzeme laboratuvarlarına ev sahipliği yapan olan Zhejiang Üniversitesi ile birlikte çalışıyor olmaktan gurur duyuyor.

BIZI TÜM DÜNYADA BULABİLİRSİNİZ

Global Varlık

SolaX ürünleri en yüksek küresel standartlara göre tasarlanır, test edilir ve üretilir. Haftanın 7 günü 24 saat online hizmet ile 16 uluslararası satış temsilcisinin gururla desteklediği ürünlerimiz, 200 dağıtım kanalıyla 66 ülkeye ihraç edilmektedir.

SOLAX POWER VİZYONU

SolaX Power temiz, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji ile beslenen bir gelecek hayal etmektir. Solax Power, güneş invertör teknolojisinde mümkün olduğu kadar sınırları zorlayarak, bugün piyasadaki en verimli güneş invertörlerinden bazılarını üretmeyi başardı ve müşterilerimizin güneş tarafından bize sunulan ücretsiz, temiz enerjiden daha da fazla yararlanmasını sağladı.

0+
Global Çalışan
0+
Kurulu Inverter
0GW
Üretim Tesisi
0
Global Ofis
GÜNEL KALIN

SolaX Power Haberleri

SolaX X-ESS G4: a Smarter Energy Storage System from SolaX Power

By Dec 2nd, 2020, SolaX held the online launch event to release the new generation of the...

SolaX ve Krannich USA Resmi Ortaklığını Duyurdu

SolaX bugün itibariyle Krannich USA ile bir ortaklığa  başladı, A1-Hybrid, A1-retrofit inverter ve Triple Power bataryalı süper...

SolaX Power Avusturya’nın İlk OVE-Richtline R25 Sertifikasyonunu Almaya Hak Kazandı

ŞANGAY, Çin – 9 Ağustos 2020 – SolaX Power, TOR Erzeuger Typ A Version 1.0 / 08’e...
X