SolaX System Monitoring SolaX Cloud Monitor you SolaX system from wherever you are in the world
using the all new SolaX Cloud. Choose what times your battery
charges and change system settings with the tap of a button.
SİSTEMİNİZ PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Bağlı Kalın

  • Gerçek zamanlı görüntüleme
  • İşlevsellik kontrolü
  • Uygulama ve Web portalı

SolaX’in cep wifi’si, tüm SolaX invertör yelpazesi için uzaktan izleme sağlar. Cihazınıza basit bir eklenti ile, son kullanıcının sistem performansını dünyanın herhangi bir yerinde görüntülemesine olanak tanır.

Evinizde güneş enerjisiyle çalıştırdığınız ürünleri seçin, PV üretiminizi izleyin ve mevcut veriminizi görüntüleyin. Hepsi SolaX Cloud ile mümkün.

Dünyanın Her Yerinde Kullanın

Dünyanın neresinde olursanız olun, bir wifi bağlantınız olduğu sürece SolaX sisteminizi kontrol edebilirsiniz. Mevcut üretimini, tasarruf ettiğiniz miktarı ve hatta dikilen ağaçları görüntüleyin!

Uygulama Veya Web Üzerinden Erişilebilir

SolaX Cloud ister uygulama isterseniz de web tarayıcısı üstünden erişilebilir, siz hangisini tercih ederseniz orada. Uygulamamız ayrıca iOS veya Android mağazasında da bulunabilir.

 

Pil Yönetimi

Pilinizin durumunu kontrol etmek için SolaX Cloud’u kullanın. Canlı verileri görüntüleyin ve bir dizi raporlama aracı kullanarak geçmiş performansı kontrol edin.

 

E-posta Raporlama

SolaX Cloud size sistem durumunuzla ilgili ayrıntılı e-posta raporları gönderirken, Intelligent Cloud ise herhangi bir arızayı tespit edip belirtilen e-posta adresine ayrıntılı bir rapor gönderecektir.

THE SOLAX CLOUD

Akıllı İzleme

  • Görselleştirilmiş Enerji Grafikleri
  • Coğrafi Konum Hava Durumu Bilgileri
  • Uzaktan Erişim İnvertör Kontrol
  • Herhangi bir web tarayıcısı ile uyumludur

İster konut sistemleri isterse ticari PV sistemleri için olsun, PV sistemlerinin merkezi yönetimi ve izlenmesi zamandan ve paradan tasarruf sağlar. SolaX Cloud ile, PV sistemi operatörleri ve kurulumcuları her zaman anahtar ve güncel verileri görüntüleyebilir.

Son kullanıcı ve aynı zamanda montajcılar düşünülerek tasarlanan SolaX Cloud, mükemmel gerçek zamanlı izleme çözümüdür. Sistemleri bulut aracılığıyla kontrol edin ve dünyanın her yerinden önemli invertör bakımı ve güncellemeleri gerçekleştirin.

SİSTEMİNİZE UYGUN ÇOKLU BAĞLANTI DONANIMLARI

Dilediğiniz Gibi Bağlayın

KABLOSUZ BAĞLANTI

SolaX Cep WiFi Dongle

Cep WiFi dongle’ımız ile WiFi gücünden yararlanın, SolaX Bulut izleme platformuna erişim sağlamak için kurulumun 50 m’si dahilinde yerel bir ağa bağlanın.

KABLOLU BAĞLANTI

SolaX Cep LAN Dongle

Durumunuz için WiFi uygun değilse, Cep LAN, ağınıza bir ethernet kablosuyla bağlanmanızı sağlar. Ethernet, daha az parazitle çok daha kararlı bir bağlantıya izin verir. 

KABLOSUZ BAĞLANTI

SolaX Cep GPRS Dongle

Ağ bağlantısı yok mu? Sorun değil, yeni SolaX GPRS dongle’ımız, yerel bir ağa bağlanma seçeneği olmadan sisteminizi izlemek için 4G bağlantısı kullanmanıza izin verir.

SOLAX CLOUD WIFI EĞİTİCİSİNE GÖZ ATIN

Cep Wifi Bağlantısı

SOLAX CLOUD WIFI EĞİTİCİSİNE GÖZ ATIN

Cep LAN Bağlantısı

ÖZEL YEREL DESTEK

Bizimle İletişime Geçin

Have questions? Search our knowledgebase.
X