SOLAX TRİPPLE PİL SSİTEMLERİ “JS JAPAN S-MARK” İÇİN ONAYLANDI

13 Mayıs’ta TÜV Rheinland, SolaX Power’a enerji depolamalı pil sistemleri (JIS C 8715-2: 2019’a göre test edilmiştir) için Japonya S-Mark sertifikasını verdi. 

SolaX Power’ın yönetim kurulu üyesi Bay Li Xinfu ve TÜV Rheinland’dan Bay Li Weichun her iki şirket adına törene katıldı.

SolaX Power’ın Başkanı Bay Li Xinfu, SolaX Power’ın Japon pazarını aktif olarak geliştirmekte olduğunu söyledi. “TÜV Rheinland’ın bu JAPONYA S-Mark sertifikası, SolaX Power’ın Japon pazarında SolaX Power ürünlerinin güvenilirliğini büyük ölçüde artırabilen enerji depolama pil ürünlerinin güvenliği, güvenilirliği ve mükemmel kalitesinin kanıtıdır. SolaX, TÜV Rheinland’ın objektif, tarafsız ve yetkili bir üçüncü taraf kuruluş olarak iyi bir üne sahip olduğuna inanmaktadır.

TÜV Rheinland’dan Bay Li Weichun, SolaX Power’ı enerji depolamalı pil sisteminin başarılı testlerinden dolayı içtenlikle tebrik etti: “Japonya, konut enerji depolama sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında öncüdür ve enerji depolama sistemlerinin konutlara uygulanması hali hazırda çok yaygındır. TÜV Rheinland, SolaX Power’ın enerji depolama sistemlerinin hücreden batarya sistemi seviyesine kadar test edildiğini ve incelendiğini duyurmaktan mutluluk duyar ve SolaX Power ürünlerinin en yüksek standartlarla tamamen uyumlu olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyarız! SolaX Power’ın öncülüğünü pekiştirerek SolaX Power’ın daha da geliştirilmesi ve markalaşması için kalite bekçisi olacağız. “

TÜV Rheinland Japan S-Mark ödülünü kazanan ürün, SolaX Power’ın uzun ömürlü ve yüksek güvenlik performansıyla kurulumu kolay konut enerji depolama sistemidir. % 100 yeşil enerji kullanır ve doğaya zararlı maddeler içermez ve 10 yıllık resmi garantiye sahiptir.

2011’deki Büyük Doğu Japonya Depremi ve Fukushima nükleer santral sızıntısının ardından, Japon hükümeti enerji endüstrisini desteklemek için enerji depolama sistemlerinin kullanımını teşvik etmeyi bir öncelik haline getirdi. Enerji depolama sistemi ürünleri, elektriksel güvenlik, performans, iletişim, sismik direnç ve diğer hususların teknik gereksinimlerini karşılamalı ve Japon pazarına girmeden önce üçüncü taraf bir sertifika yetkilisi tarafından verilen bir sertifika almalıdır. Denetim izninden sonra, imalatçı enerji depolama sübvansiyonunu alabilir.

TÜV Rheinland, Japonya’daki Elektrikli Ürünler Güvenlik Sertifikasyon Derneği (SCEA) tarafından enerji depolama ürünlerini test etmek ve onaylamak ve S-işareti sertifikaları vermek için yetkilendirilmiş dört sertifika kuruluşundan biridir.

Japon tüketiciler, elektrikli cihazların güvenliğine büyük önem vermektedir ve S-Mark, Japon pazarında yaygın olarak tanınmaktadır.

X