GÜNEŞİN ÜCRETSİZ ENERJİSİNİ TOPLAYIN

Evinize SolaX Power ile Enerji Sağlayın

SolaX Power, müşterilerine bugün eviniz için mevcut olan en verimli, akıllı enerji çözümlerini sağlamayabilme amacıyla endüstri lideri araştırma ve geliştirme ile lider teknolojiyi bir araya getirir. En verimli solar PV inverterlerinden bazıları, yenilikçi pil teknolojisi ve gelişmiş izleme ile enerji faturalarınızı düşürebilir ve önde gelen güneş enerjisi teknolojimizle enerji geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

AKILLI ÇÖZÜMLER

Geleceğinizi Koruyun

Güneş enerjisinden yararlanmak sadece gezegen için değil, aynı zamanda banka bakiyeniz için de iyidir. SolaX, üretebileceğiniz enerjiyi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan, bugün piyasadaki en yüksek verimliliklerden bazılarına sahip olan bir ürün yelpazesine sahiptir.

  • Genel enerji faturanızı önemli ölçüde azaltın
  • Mülkünüzün değerini artırın
  • Yükselen enerji fiyatlarına karşı koruma
  • Elektrikli araçlarınıza güneş enerjisi ile şarj edin
  • Gezegeni kurtarmaya yardım edin
  • Karbon ayak izini azaltın
ZATEN BİR GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMİNİZ Mİ VAR?

Pil Depolama alanını Yükselt

Ürettiğiniz bedava enerjiyi neden boşa harcayasınız? Bu enerjiyi akşamları ve geceleri kullanmak için neden pilleri doldurmayasınız ki, şebeke enerjisine daha da az bağımlı olun.

Evde kullanım için gün boyunca güneş enerjisi üretin, arka plan yükü tatmin olduğunda, ücretsiz, temiz güneş enerjisi ile pillerinizi şarj edin. Güneş battığında akşam boyunca depolanan enerjinizi kullanın sonra da pillerinizi daha ucuz tarife üstünden gece boyunca şarj edin.

Sosyal Enerji gibi pazara giren enerji şirketleri, müşterilere pil sistemlerini güçlendirmek için daha da fazla teşvik vermekte, şimdi geleceğinize yatırım yapmak için mükemmel zaman.

ARABANIZI GÜNEŞLE ÇALIŞTIRIN

Elektrikli Aracınıza Güç Verin

Elektrikli bir aracınız varsa veya satın almak istiyorsanız, neden onu ücretsiz, temiz, üretilmiş güneş enerjinizden şarj etmiyorsunuz? Pillerinizde depolanan herhangi bir fazla güçle, elektrikli aracınızı bir gecede şarj edebilirsiniz, bu da gerçekten enerjiden bağımsız hale gelmenizi ve sadece güneş sisteminizde değil, aynı zamanda elektrikli aracınızı satın alırken de yatırım getirinizi daha da artırmanızı sağlar. SolaX Power Hybrid ve şarj cihazları, bugün piyasada bulunan her türlü Elektrikli Araç ile uyumludur.

TÜKETİCİNİN KORUNMASI

Size taahhüdümüz

SolaX Power, solar pv ve batarya çözümleri üreticisidir; biz güneş enerjisi sistemleri kurmuyoruz. Ürünlerimize son derece güveniyoruz ve onların getirdiği değerin SolaX Power’a geçmeniz için yeterince güçlü bir neden olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Bağımsız Güneş Enerjisi Sistem kurulumcularının dürüstlükten uzak tüm satış taktiklerini şiddetle kınıyoruz.

SolaX Power, yanıltıcı satışlarla ilgili şikayetleri ciddiye alır ve bunu önlemeye yardımcı olmak konusunda kararlıdır. Şikayetleri aktif olarak araştırıyor ve bu tesisatçıların ürünlerimizi satmasını önlemek için gerekli adımları atıyoruz.

DÜNYAMIZ İÇİN ÜSTÜNÜZE DÜŞENİ YAPIN

İklim Değişikliğiyle Mücadele Zamanı

Hepimiz gezegenin yardımımıza ihtiyacı olduğunu biliyoruz, her gün geçen günle zamanımız biraz daha azalıyor. 2032 yılına kadar enerji alışkanlıklarımızı değiştirmezsek, iklimimizde ve bildiğimiz gezegenimizde geri dönüşü olmayan değişikliklerle karşı karşıya kalacağız. Bu nedenle, gelecek nesiller için güvenli bir gelecek sağlamak için güneş enerjisine geçmek her zamankinden daha önemli. Yaşayan dünya esasen güneş enerjisiyle çalışıyor, yeryüzü bitkileri her gün neredeyse 3 trilyon kWh güneş enerjisi yakalıyor, bu ihtiyacımız olan neredeyse 20 kat, sadece güneş ışığından. Fosil yakıtları tamamen ortadan kaldırdığımızı ve dünyamızı da doğanın sonsuz enerjilerinden, güneş ışığından, rüzgardan, sudan ve jeotermalden çalıştırdığımızı hayal edin.

SOSYAL ENERJİYE KATILIN

Enerji Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın!

Sosyal Enerji, müşterilerin mevcut güneş enerjisini SolaX Power enerji depolama sistemlerine bağlar ve bu enerjiyi yapay akıllı yazılımları ve araçları aracılığıyla alıp verir. Bu, tasarruflarını ve kazançlarını müşterilerine geri aktarabilecekleri anlamına gelir, bu da % 70’e varan daha ucuzlukta elektrik faturalarında tasarruf sağlar.

Hemen Bir SolaX Güç Kurulumcusu Bulun

Güneş Enerjisine Geçmeye Hazır Mısınız?
Have questions? Search our knowledgebase.
X